Aj napriek tomu, že sa nachádzame už tesne pred Vianocami, núdza o ponuku na hodnotné kresťanské podujatia neubúda. Aj dnes sme si pre vás pripravili výber troch najzaujímavejších kresťanských akcií, ktoré vám pomôžu prehĺbiť si vzťah s Bohom a zároveň sa dobre pripraviť na slávenie vianočných sviatkov. Viac sa už ale dozviete z výberu podujatí internetovej stránky VÝVESKA.SK, portálu, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.

1. Biblické večery

Vo štvrtok 22. decembra pozývame všetkých na už tradičný biblický večer so sestrou Fides, CJ na tému “Stretnutia pri žalmoch”, ktorý sa uskutoční v Centre Sinaj v Trstenej. Počas neho sa ponoríte do tajov a bohatstva, ktoré Knihou žalmov ukrýva a tiež odhalíte niečo z toho, čo znamená chváliť Boha v rôznych situáciach života.

biblicke-vecery

2. Roráty u Františkánov v Bratislave

Taktiež vo štvrtok, 22. decembra vás pozývajú bratia Františkáni v Bratislave na poslednú rorátnu sv. omšu v tomto roku. Začiatok sv. omše bude o 6. hodine ráno v Kostole Zvestovania Pána v Bratislave. Po jej skončení, približne o 7:00 bude nasledovať raňajkové agapé v sále Corpus Christi.

image

3. Vianočný koncert na podporu Dobrej Noviny

Gréckokatolícka farnosť v Lipanoch vás pozýva na Vianočný koncert chrámového zboru Byzantion, ĽH Sosna s detí lipianskej farnosti. Podujatie sa uskutoční v nedeľu 25. decembra o 15. hodine v Gréckokatolíckom chráme v Lipanoch. Dobrovoľné vstupné bude použité ako dar na Dobrú Novinu.

lipany

Informácie o aktuálnych kresťanských akciách a podujatiach vám aj dnes priniesla VÝVESKA.SK, portál, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.