Hľadáte duchovné povzbudenie do svojho života? Pomôcť vám môžu aj dnešné tri pozvánky na zaujímavé kresťanské podujatia, z ktorých si vyberie určite každý. Viac sa už ale dozviete z výberu podujatí internetovej stránky VÝVESKA.SK, portálu, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.

1. Prednáška “RozVEDENÍ k Bohu”

Rímskokatolícka farnosť Poprad a kníhkupectvo Aletea vás pozývajú na jarnú sériu prednášok, ktorá odštartuje vo štvrtok 20. apríla. Prednášku s názvom “RozVEDENÍ k Bohu” prednesie o. Matej Trizuliak, saletín. Spoločný program sa začne o 18.30 sv. omšou v kostole sv. Cyrila a Metoda na sídlisku Juh v Poprade. Hneď po jej skončení bude nasledovať samotná prednáška.

rozvedeni

2. Duchovná obnova pre ženy “Kráľovná – divožienka”

Všetky ženy od 19 rokov vyššie sú pozvané na trojdňovú duchovnú obnovu “Kráľovná divožienka”, ktorá sa uskutoční cez víkend od 21. do 23. apríla. Súčasťou bohatého programu budú prednášky, adorácie, ticho, ale aj zdieľanie, práca v skupinkách, rozhovory s kňazom, slávenie sv. omše, možnosť sv. spovede, biblické tance, kreatívne tvorenie a mnoho iného.

kralovv

3. Prednáška o. Jozefa Marettu

V sobotu 22. apríla si v Trnave budete môcť vypočuť prednášku gréckokatolíckeho kňaza, o. Jozefa Marettu. Stretnutie sa uskutoční o 13. hodine v refektári Piaristického gymnázia Jozefa Braneckého. V prednáške na tému “Boj o maličkých” o. Maretta priblíži vplyv dnešnej doby na malé dieťa a ochranu detí pred nevhodnými hračkami, hrami a rozprávkami, ktoré by mohli deťom dávať nesprávne vzory pre ich život.

maretttt

Informácie o aktuálnych kresťanských akciách a podujatiach vám aj dnes priniesla VÝVESKA.SK, portál, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.