evellV najbliších dňoch sa naskytne výnimočná príležitosť stretnúť pátra Eliasa Vellu. Navštívu Nitru, Žilinu, Topolčany a Bratislavu. Každé stretnutie pátra Vellu je veľký duchovný i osobný zážitok.

Elias Vella je obľúbený duchovný pastier a autor duchovnej literatúry. Na Slovensko prichádza pravidelne už niekoľko rokov a jeho prednášky a semináre navštevuje mnoho ľudí všetkách vekových kategórií. Jeho slová sú jednoduché a priame. Páter Vella zvyčajne nič úplne nové, no jeho slová sa dokážu dostať až hlboko do ľudského srdca.

Aktuálne  sa budú konať dva semináre a pripravených je tiež viacero prednášok a svätých omší s pátrom Vellom. V najbližších dňoch bude možné stretnúť pátra Vellu na týchto miestach na Slovensku:

Páter Elias Vella je katolícky kňaz a exorcista z Malty. Je autorom viacerých kníh, ktoré svedčia o jeho hlbokej viere a osobnej skúsenosti s Bohom a zároveň môžu byť svetlom pre každého, kto po nich siahne (napr. Ahoj, Ježiš, môžeme sa porozprávať?, Výstup na horu manželstva, Uzdrav ma, môj Pane, Ježiš, môj uzdravovateľ, Mária – Dokonalá žena, Kristoterapia, Keď Duch Svätý píše môj život, O Satanovi, Tancovanie v púšti, Oblečte si srdce Pastiera).  Súčasný človek je hladný po Bohu, túži ho zažiť, potrebuje čímsi vyplniť prázdnotu v srdci a počuť slová povzbudenia. A tých je v príhovoroch pátra Eliasa Vellu skutočne neúrekom. Eliasovi Vellovi sa venuje aj facebooková stránka Elias Vella na Slovensku a viac informácií je možné nájsť aj vo výbere článkov.

Keď budete mať cestu okolo  Nitry, Žiliny, Topolčian či Bratislavy, určite sa zastavte. Nebudete ľutovať.