Tento svet sa snaží dostať sa do Tvojich očí, do Tvojej mysle nejakú informáciu. Sme masírovaní v mysli, aby sme niečo zažili a zbadali. Z každej strany na nás číhajú ponuky a reklamny, lebo mediálni magnáti žijú práve z reklamy. Avšak dnes máme nie len mediálnych magnátov, ktorí behajú s kalkulačkami ale máme aj kresťanské periodiká, rozhlasové, printové, máme aj video misionárov. Týmto môžeme šíriť, čo sa môže a nemusí dozvedieť tento svet.

Vďaka moderných technológiám Boh môže robiť aj cez nás. Svet sa snaží dostať k nám svoje informácie, učme sa aj my zviditeľniť Božiu lásku, Božiu dobrotu, Božie milosrdenstvo. Máme sa stať reklamnými agentami Ježiša Krista.

Viac o reklamných agentoch Ježiša Krista sa dozviete priamo vo videu s otcom Marettom.


Video bolo natočené v rámci projektu Misie filmom počas osláv 2.výročia projektu Misiefilmom, ktorého súčasťou bolo aj otvorené stretnutie Duchovný boj a médiá. Projekt Misie filmom je tvorený skupinou katolíkov, ktorí chcú budovať Božie kráľovstvo využívaním svojich darov –  vyrábajú voľne šíriteľné videá s katechézami, prednáškami, kázňami či svedectvami. Na videách môžete počuť aj duchovných spríkrov ako o. Elias Vella, o. Jozef Marettta, o. Marián Kuffa alebo o. Michal Zamkovský.

Otec Jozef Maretta je známy exorcista a obľúbený autor kníh na tému exorcizmus. Môžete ho stretnúť aj na jeho seminároch Zbav nás ZléhoOtcovi Marettovi je aktuálne možné zasielať otázky, ktoré budú spolu s odpoveďami publikované knižne.