Otec Maroš Lovič: Kto je Pánom Tvojho života?


mlNiektorí sú bohatí, môžu mať všetko, čo ponúka materiálny svet, napriek tomu sa môžu cítiť prázdni, bez zmyslu života. Otec Maroš Lovič v tejto krátkej katechéze rozpráva na príklade Františka z Asissi ako prežiť svoje znovuzrodenie do nového človeka, človeka, ktorý odovzdal svoj život Bohu. Vzdal sa všetkého. Len srdce, ktoré je slobodné od vecí, môže byť šťastné. Tento Františkov príbeh môžeme hľadať a nachádzať v každodenných veciach. Je Ježiš Tvojim jediným Pánom?

Video bolo natočené v rámci projektu Misie filmomProjekt Misie filmom je tvorený skupinou katolíkov, ktorí chcú budovaťBožie kráľovstvo využívaním svojich darov –  vyrábajú voľne šíriteľné videá s katechézami, prednáškami, kázňami či svedectvami. Na videách môžete počuť aj duchovných spríkrov ako o. Elias Vella, o. Jozef Marettta, o. Marián Kuffa alebo o. Michal Zamkovský.

Related Posts

Aktuálne

Gottfried Prenner – Nebo je otvorené tak, ako nikdy predtým

Aktuálne

Leopold Jablonský: On je Ten, ktorý je Pravda sama

Aktuálne

Maroš Lovič: V čom spočíva sloboda?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Pridaj Vtip