aletea-poster1Poprad 18. februára – Kníhkupectvo Aletea v spolupráci s rímskokatolíckou farnosťou Poprad – Juh organizuje ďalšiu prednášku na tému „Temperament-charakter-osobnosť dieťaťa“, ktorá sa uskutoční dňa 22. februára 2019 v kostole svätého Cyrila a Metoda v Poprade.

Prednášajúcim na túto tému bude Andrej Burianek, ktorý sa podelí s osobnými skúsenosťami a vedomosťami z oblasti výchovy detí. Andrej Burianek sa spolupodieľal aj na tvorbe knihy Klub nerozbitných detí, v ktorej uvádza príspevok: „Ak chcete mať charakterné deti, jedzte s nimi večeru.“

Program sa začne svätou omšou o 18,30 v kostole svätého Cyrila a Metoda, po ktorej bude nasledovať prednáška o 19,15 hod. Po prednáške pozývame do priestorov kníhkupectva Aletea, kde bude prebiehať osobné stretnutie a diskusia s uvedeným hosťom.

Andrej Burianek je 26 rokov ženatý a má 6 detí. Je zakladateľom projektu celoživotného vzdelávania rodičov v oblasti vzťahov a výchovy – Akadémia rodiny a moderátor kurzov, ktoré Akadémia rodiny organizuje. Je tiež spoluzakladateľom projektu originálnych letných dovolenkových pobytov pre rodiny: „Rodinné leto“ . Taktiež sa podieľal na založení projektu súkromnej materskej školy Pramienok v Bratislave. Pracuje v IT sektore.

Na prednášku ste všetci srdečne pozvaní.