family-hand-1636615_960_720V tomto týždni by sme Vás radi pozvali na oslavu 10. výročia Centra pomoci pre rodinu v Trnave, ale aj na prednášku a kurz, kde môžete načerpať nové poznatky pre svoj rodinný aj duchovný život: Temperament-charakter-osobnosť dieťaťa a Kurz základov kresťana. Viac sa už ale dozviete z výberu podujatí internetovej stránky VÝVESKA.SK, portálu, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.

Galaprogram 10. výročie Centra pomoci pre rodinu v Trnave

V stredu 20. februára Vás pozývame do Trnavy, kde Centrum pomoci pre rodinu bude oslavovať svoje 10. výročie vzniku. Pri tejto príležitosti sa bude konať ďakovná sv. omša o 16:00 hod. v kostole u Jezuitov a po nej o 18:00 hod. v sieni Marianum Arcibiskupského paláca začne Galaprogram, na ktorý sú pozvaní všetci bývalí i terajší dobrovoľníci, priatelia, podporovatelia, fanúšikovia, kolegovia i široká verejnosť. V programe galavečera vystúpi Acapella vocal group FOR YOU, Slávka Tkáčová, komorný spevácky zbor VOCI ALLEGRE, detský komorný orchester a štúdio tanca a pohybu Alegria. Centrum pomoci pre rodinu sa v rámci svojej činnosti venuje poradenstvu, prevencii a vzdelávaniu, dobrovoľníctvu, ale aj pastorácii ľudí, ktorí do Centra prichádzajú. Pozývame Vás, aby ste prišli osláviť spoločné dielo.

Prednáška Temperament – charakter – osobnosť dieťaťa

Rímskokatolícka farnosť Poprad-Juh a kresťanské kníhkupectvo Aletea organizujú v piatok 22. februára po večernej sv. omši o 18:30 hod. prednášku ma tému Temperament – charakter – osobnosť dieťaťa. Prednášať bude hosť Andrej Burianek – manžel, otec, moderátor kurzov Akadémie rodiny a spoluautor knihy Nerozbitné deti. V sobotu 23. februára bude Andrej Burianek v priestoroch kníhkupectva Aletea v Poprade viesť seminár “Od chlapca k gentlemanovi”, na ktorí pozývame všetkých otcov, manželov, učiteľov, vychovávateľov a rodičov. Na seminári sa okrem iného dozviete odpovede na otázky ako: Čo sa deje s chlapcami v súčasnom svete? Ako môžu otcovia pomôcť prejsť synom rizikovým obdobím dospievania? Aké sú nástroje úspešných otcov?.

Kurz základov kresťana

Pozývame Vás absolvovať Kurz základov kresťana určený pre všetkých, ktorým nestačí len vedieť, že Boh existuje. Je to pozvanie do vzťahu s Ním. Ak neviete ako na to, práve tento kurz Vám ukáže cestu ako sa to dá. Počas desiatich stretnutí, prebiehajúcich v týždenných intervaloch vždy vo štvrtok, sa budeme venovať 14 zaujímavým témam. Čakajú Vás prednášky, rozhovory pri občerstvení, skupinky, svedectvá ľudí, ktorým Boh zmenil život a hlavne skvelý čas budovania toho najdôležitejšieho vzťahu. Súčasťou semináru je aj jedna víkendovka v termíne 5. – 7. 4. 2019. Kurz organizuje Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina v Bratislave a prvé stretnutie bude vo štvrtok 21. februára o 18:00 hod. v priestoroch Martindomu.
Informácie o aktuálnych kresťanských akciách a podujatiach vám aj dnes priniesla VÝVESKA.SK, portál, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.