fb-page-coverFESTHRY 2018 – víkend plný hier, hračiek a zábavy, 16.-18. február 2018

Už o pár dní vás privítame v Mestskej športovej hale v Trnave na víkende plnom spoločenských hier. Pre deti i dospelých sú pripravené strategické, rodinné i zábavné party hry, stavebnice, hlavolamy, stolný futbal, air-hockey, ale nebude chýbať ani tradičný šach. Novinkou bude LEGO® kde budete mať okrem klasického stavania možnosť uvidieť mozaiky, autá na diaľkové ovládanie ale i balónový pohon a ďalšie prekvapenia. Na deti ako každý rok čakajú nafukovacie atrakcie, detský kútik, v rámci sprievodného programu divadielka, maľovanie na tvár, hodiny angličtiny, či tanečné vystúpenie.

Pozývame vás na tradičné a už obľúbené podujatie s neopakovateľnou atmosférou, množstvom súťaží a turnajov o zaujímavé ceny, kde si prídu na svoje všetky vekové kategórie. Pri stoloch vám radi pomôžu naši skúsení promotéri, ak sa vám niektoré z hier zapáčia, môžete si ich hneď zakúpiť u predajcov.

Organizátorom podujatia je Mestská rada mládeže v Trnave, mesto Trnava a ihrysko.sk.

Viac informácií o našom podujatí nájdete na facebookovom profile FestHry Trnava – festival hier, hračiek a zábavy alebo na stránke www.festhry.sk.