nativity_tree2011Aj napriek tomu, že slávenie najkrajších sviatkov v roku máme už za sebou, vianočné obdobie je ešte stále v plnom prúde. Ak ho chcete prežiť v radosti z Ježišovho narodenia aj naďalej, možno k vám tomu dopomôže aj nasledovný výber hodnotných kresťanských podujatí. Viac sa už ale dozviete z výberu podujatí internetovej stránky VÝVESKA.SK, portálu, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.

1. UČME SA OD NAJLEPŠÍCH – TOMÁŠ BAŤA

Máte radi diskusie? Tak vás na jednu zaujímavú pozývame. Diskusia sa uskutoční vo štvrtok 29. decembra o 19. hodine, v Katolíckom dome v Námestove. Čakajú na vás zaujímaví hostia, s ktorými sa budeme spoločne rozprávať o Tomášovi Baťovi, mužovi, ktorý chcel obuť celý svet. Dozviete sa tiež informácie o histórii, myšlienkach a organizácii jeho práce. Tiež si porozprávame o budovaní a porovnaní úspešnej firmy vtedy a dnes.

2. VIANOČNÝ KONCERT: “TAM ŤA NÁJDEM”

K Vianociam akosi bezprostredne patrí pekná a pokojná vianočná hudba. Ak si takú chcete vypočuť, pozývame vás už na 4. ročník vianočného koncertu, ktorý nesie názov “Tam ťa nájdem”. Koncert sa začne v piatok 30. decembra o 19. hodine a bude prebiehať v Spoločenskom pavilóne na triede SNP 61 v Košiciach. Podujatie organizuje kapela K:Music a spoločenstvo Koinonia Ján Krstiteľ.

3. VIANOČNÝ KONCERT GOSPELOVEJ KAPELY “KÉFAS”

Naša posledná pozvánka bude takisto hudobno – vianočná. Tentokrát vás však pozývame na vianočný koncert gospelovej kapely Kéfas, ktorý sa uskutoční v posledný deň tohto kalendárneho roku, teda v piatok 30. decembra o 19. hodine v sále PD v Odoríne. Čaká na vás pravá a štedrá nádielka (nielen) vianočných piesní skupiny Kéfas.  

Informácie o aktuálnych kresťanských akciách a podujatiach vám aj dnes priniesla VÝVESKA.SK, portál, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.