zoznamkaSte single katolík, ktorý sa pokúša nájsť partnera zdieľajúceho kresťanské hodnoty a živote ktorého má dôležité miesto viera? Nová zoznamka otvára svoje dvere pre nezadaných katolíkov 10. februára 2016.

Poslaním Zoznamky BEZ Bariér je zoznamovanie kladúce dôraz na vieru. Ide teda o zoznamovanie ľudí, pre ktorých sú otázky viery vo vzťahu prioritné.

Záujemci o zoznamovanie môžu:

  • využívať systém súkromných správ a chat bez toho, aby museli poskytovať svoje kontaktné údaje,
  • nahrávať si fotografie na svojej profilovej stránke,
  • diskutovať na fórach,
  • vytvárať špeciálne záujmové skupiny.

Zoznamka BEZ Bariér dáva svojim členom priestor, aby si sami vybrali zo zoznamu vhodného partnera, na čo môžu využiť aj funkciu vyhľadávania podľa zadaných kritérií. Na stránke budú pravidelne uverejňované články o vzťahoch, zoznamovaní a živote nezadaných.

Profily členov, fórum a skupiny sú sprístupnené len pre zaregistrovaných členov. Všetky údaje na stránke sú prenášané zakódované prostredníctvom certifikátu SSL. Zoznamka ponúka dva druhy členstva, a to bezplatné ZÁKLADNÉ členstvo a členstvo ZLATÉ. Do 31. marca 2016 však beží testovacia verzia stránky, takže všetci zaregistrovaní členovia získavajú automaticky tzv. PROMO členstvo, ktoré im umožní bezplatne otestovať všetky funkcie stránky.

Zoznamka BEZ Bariér je slovenskou zoznamkou a umožňuje len zoznamovanie v rámci Slovenskej republiky. Prevádzkovateľkou stránky je Ing. Dana Žňavová na základe živnostenského oprávnenia. V prípade Vašich otázok je k dispozícii zákaznícka podpora na podpora@zoznamkabezbarier.sk.

Zoznamka BEZ Bariér začína oficiálne fungovať na Popolcovú stredu, t. j. prvým dňom pôstneho obdobia. Prostredníctvom série článkov chce inšpirovať svojich členov, aby sa prostredníctvom budovania pozitívnych návykov pripravili na partnerský vzťah a neskôr na manželstvo.

Využite bezplatné PROMO členstvo a zaregistrujte sa na https://zoznamkabezbarier.sk.

Tlačová správa